منشور اخلاقی

معرفی شرکت
2019-07-28
گواهینامه ها
2019-07-28

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی شرکت معدنی دماوند"
( عبادت  به جز  خدمت  خلق نیست)
شرکت معدنی دماوند ، زیر مجموعه هلدینگ معظم شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و بنیاد مستضعفان می باشد و جایگاه و اعتبار اخلاق شالوده و اساس آموزه های دینی و فرهنگ ی است که در بنیاد و هلدینگ نهادینه شده است ، پس  ما  نیز    به سهم خود   در این راستا گام برداشته   و  بر اساس اصول ذ  یل خود    را   مقید می دانیم.
باشد که لطف و عنایت پروردگار شامل این مجموعه گردد و راضی هستیم به رضای او .
1.رسالت ما توسعه فعالیت معادن در زمینه کانی های صنعتی و ایجاد صنایع فرآوری مواد معدنی می باشد.
2.در راستای اجرای تحقق شعار های سازمانی ، تکیه بر اخلاق و وجدان کاری ، نظم و انضباط و ترویج اخلاق مداری در سازمان وظیفه همگان است .
3.هیچ کدام از شعارها و اهداف سازمان بدون کارکنان صادق و وفادار محقق نخواهد شد ، و حفظ و حراست از کارکنان وظیفه مدیران شرکت است .
4.بهبود وضعیت معیشت و فضای کسب و کار جهت رفاه و آسایش همکاران و خانواده هایشان وظیفه سازمان است .
5.اعتلای نام شرکت معدنی دماوند بر مدار اخلاق حرفه ای کارکنان آن است و کارکنان نیز به اصول و ضوابط شرکت پایبندو ملزم به رعایت آن هستند و از ابراز تعلق و وفاداری به سازمان دریغ نمی نمایند .
6.کلیه کارکنان با درک شرایط زمانی و مکانی با همبستگی و دلبستگی در جهت اهداف سازمان در قالب یک تیم حرکت می نمایند .
7.بهبود  روزانه شرایط به صورت مستمر  و محیط کسب و کار وظیفه کلیه کارکنان است .
8.مدیران و کارکنان در قبال هم مسئول هستند و این رابطه متقابل بر مبنای احترام و رعایت اصول اخلاق حرفه ای و شان و شخصیت انسان استوار است و قدر یکدیگر را می دانند.
9.ترویج فرهنگ کار تیمی ، رعایت اصول ایمنی و سعی در کاهش بهای تمام شده و جلوگیری از اسراف و حفظ و حراست از اموال و دارایی های شرکت ، وظیفه اخلاقی کلیه کارکنان است و با قرائت این منشور با یکدیگر میثاق بسته تا شاهد رشد و اعتلای شرکت باشیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *